Завершився другий день І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель – року – 2020» у номінації «Початкова освіта»

Дата: 29.11.2019 15:39

29 листопада 2019 року завершився другий день І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель – року – 2020» (далі – Конкурс) у номінації «Початкова освіта» на базі ліцею № 1 Горностаївської селищної ради Херсонської області.

П’ятеро конкурсантів продовжили участь у конкурсних випробуваннях «Урок», «Проєкт». Натхненні ідеями Нової української школи вчителі ділилися родзинками навчання молодших школярів, показували: володіння методикою викладання предметів початкової ланки, уміння налагоджувати контакт з дітьми, застосовувати активні форми і методи навчання, спрямовувати діяльність здобувачів освіти на формування цілісності знань, предметних та ключових компетентностей, цінностей і ставлень.

Підсумовуючи результати конкурсних випробувань за два дні (28, 29 листопада 2019 року) члени журі зазначили, що учасники заявили про себе як про креативних, творчих особистостей та продемонстрували достатній рівень методичної компетентності.

Фаховим журі визначено переможців, лауреатів та дипломантів Конкурсу (зведені відомості 28,29 листопада 2019 року результатів Конкурсу додаються). Ними стали:

Бєлаш Марія Іванівна, вчитель початкових класів Червоноблагодатненського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради – І місце;

Пастушук Альона Віталіївна, вчитель початкових класів Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради – ІІ місце;

Позднякова Валентина Володимирівна, вчитель початкових класів Червоноблагодатненського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради  – ІІІ місце;

Овчаренко Олена Володимирівна, вчитель початкових класів Маринського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради – ІV місце;

Астахова Тетяна Василівна, вчитель початкових класів Маринського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради V місце.

Конкурс професійної майстерності – це один із етапів вияву професійного росту вчителя, який дав можливість розкрити професійні здібності і напрацювання, поділитись власним досвідом з колегами, взяти найцінніше для подальшого зростання.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до Конкурсу!