Стартував І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Початкова освіта»

28 листопада 2019 року на базі ліцею №  1  Горностаївської селищної ради стартував І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» (далі – Конкурс)  в номінації «Початкова освіта».

У конкурсі прийняли участь п’ять вчителів закладів освіти Горностаївської селищної ради: Пастушук Альона Віталіївна, вчитель Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти;  Бєлаш Марія Іванівна та Позднякова Валентина Володимирівна – вчителі Червоноблагодатненського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти; Овчаренко Олена Володимирівна та Астахова Тетяна Василівна –  вчителі Маринського закладу повної загальної освіти.

У перший день Конкурсу учасники пройшли три конкурсні випробування: тестування, практичну роботу та методичний практикум.

За результатами виконаних завдань вчителі набрали таку кількість балів:

- Пастушук Альона Віталіївна – 67;

- Бєлаш Марія Іванівна – 63;

- Позднякова Валентина Володимирівна – 53;

- Овчаренко Олена Володимирівна – 39;

- Астахова Тетяна Василівна – 35.

29 листопада 2019 року учасники продовжать участь в Конкурсі з

наступних завдань: «Урок», «Проект».

Бажаємо колегам успіхів і гарних результатів.