На базі Ольгинського закладу освіти відбулося методичне об’єднання вчителів початкової ланки з теми: «Формування життєвої компетентності молодших школярів через інтеграцію навчальних предметів»

Дата: 27.11.2019 16:03

27 листопада 2019 року на базі Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради відбулося методичне обєднання  вчителів початкової ланки з теми: «Формування життєвої компетентності молодших школярів через інтеграцію навчальних предметів».

Директор закладу Пастушук Антоніна Дмитрівна ознайомила присутніх з планом роботи семінару.  Привітання від молодших здобувачів освіти, які були одягнені в мантії,  поєднувалося з тематикою семінару, що  вразило присутніх.

Заступник директора з навчальної роботи Фертак Наталя Володимирівна  презентувала виступ із досвіду роботи вчителів початкової школи.

Гості закладу побували на ранковій зустрічі у Новій українській школі в 1 класі, яку провела молодий педагог Пастушук Альона Віталіївна.

Формування життєвої компетентності молодших здобувачів освіти через інтеграцію предметів було продемонстровано через майстер- класи, які провели вчителі закладу освіти: Кобехно Людмла Георгіївна, Шаманська Ольга Анатоліївна, Петренко Римма Дмитрівна, Ващук Ірина Сергіївна.

Це був майстер- клас із використанням LEGO конструктора, інтеграція уроків з предметів (українська мова, малювання, українознавств); («Я у Світі», англійська мова, трудове навчання.

Директор закладу Пастушук А.Д. провела з гостями семінару педагогічний брейнстормінг  та проміжне анкетування по темі семінару.

Підвели підсумки роботи методичного обє’днання  завідувач  КУ «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області Ковалюк Світлана Миколаївна та методист Сіденко Євгенія Леонтіївна.