Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

За інформацією Горностаївського районного сектору філії Державної установи “Центр пробації”в Херсонській області

 

ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ ДО СПІВПРАЦІ

Горностаївський районний сектор філії Державної установи “Центр пробації”в Херсонській області запрошує до співпраці та з метою взаємодії в сприянні органу пробації у здійсненні наглядових заходів і проведенні соціально-виховної роботи із суб'єктами пробації волонтерів.

Волонтером пробації може стати фізична особа, яка досягла 18 річного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською діяльністю на виконання окремих завдань пов'язаних із пробацією на добровільній, безоплатній основі.

До волонтерської діяльності пов'язаної із пробацією можуть залучатися:

-студенти вищих навчальних закладів

-фахівці державних органів та установ (центрів зайнятості, служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім'ї дітей та молоді та ін.)

-члени благодійних  та громадських організацій

-члени релігійних організацій.

     Якщо ви маєте бажання зробити внесок у загальнодержавну справу, проявити лідерські якості та отримати новий досвід запрошуємо до нашої КОМАНДИ.

Ми чекаємо на вас за адресою: смт.Горностаївка вул. Торгова,4 Горностаївського району Херсонської області (з 8.00 до 17.00)

телефон для довідок: 099-534-58-66

електронна скринька: khe13@probation.gov.ua

Детальну інформацію про діяльність волонтерів у службі пробації можна знайти у “Положенні про організацію діяльності волонтерів пробації” затверджено наказом МЮУ від 17.01.2017р.№98/5.« повернутися до списку новин