22 листопада 2019 року проведено нараду директорів закладів освіти з поточних питань

22 листопада  2019 року       відділом освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради (далі – відділ освіти)  спільно з комунальною установою «Методичний  кабінет  Горностаївської селищної  ради  Херсонської  області» проведено нараду директорів закладів освіти з поточних питань.

Нарада відбулась за участі - Крижановської  В.В, заступника  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів та Шарко Л.Б., начальника відділу державного нагляду за дотриманням    санітарного законодавства Горностаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області.

У ході  наради  розглянуті наступні питання:

• Щодо дотримання санітарного законодавства в закладах освіти Горностаївської селищної ради.

Шарко Л.Б.  -  начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Горностаївського районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби у Херсонській області

• Розрахункова та фактична наповнюваність класів у закладах загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради.

Кирпота В.Я., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради

• Про підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників.
  • Про оновлення інформації у телекомунікаційній системі українського центру оцінювання якості освіти.
  • Про участь педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти у конкурсах фахової майстерності.

Ковалюк С.М., завідувач КУ «Методичний кабінет»

Сіденко Є.Л., методист з дошкільної  освіти КУ «Методичний кабінет»

• Результативність використання варіативної складової (курси за вибором) навчальних планів у початковій ланці.

Сіденко Є.Л., методист з дошкільної  освіти КУ «Методичний кабінет»

• Підсумки проведення місячника бібліотек.

Кіщук Я.О., методист КУ «Методичний кабінет»