ООН Жінки в Україні щиро запрошує вас відвідати прем’єру вистави “Шрами”

Шановні колеги,

ООН Жінки в Україні щиро запрошує вас відвідати прем’єру вистави “Шрами”.

Шрами – це спільний проект Дикого Театру та ООН Жінки в Україні, реалізований в рамках всесвітньої кампанії 16 Днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства (UNiTE), яка починається 25 листопада, в Міжнародний день ліквідації насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня, Дня прав людини. UNiTE відбувається під керівництвом Генерального секретаря ООН Антоніо Гутереша, щоб покласти кінець насильству щодо жінок по всьому світі.

Вистава “Шрами” - це реальні історії фізичних і душевних ран українських жінок, отриманих внаслідок ґендерно зумовленого насильства. Це історії про те, що насильство буває складно розпізнати, адже часто його маскують як щось прийнятне.

Коли: 3 грудня, 19:00

Де: Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша, вул. Театральна, 7, м. Херсон.

Вхід - безкоштовний, за умови попередньої реєстрації.

Лінк на реєстрацію - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4DKwlFWlHfxYL1kzHZjOdvHWoieUmu8p5jrhDKCT_lrOVXQ/viewform.

З повагою,

ООН Жінки в Україні

Nadiia Kaidanovych
Communications Associate