В етнографічному музеї Горностаївської селищної ради «Світлиця баби Даші» відбулася зустріч з майстрами Горностаївської громади

Дата: 07.11.2019 11:19

07 листопада 2019 року в етнографічному музеї Горностаївської селищної ради «Світлиця баби Даші» відбулася зустріч з майстрами Горностаївської громади в переддень святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Місцева краєзнавця та музейний працівник Горностаївського селищного Будинку культури  Ташкінова Олена Миколаївна провела невеличкий екскурс по «Світлиці баби Даші» та розповіла про пріоритетні напрямки роботи музею.

Селищний голова Ляхно Дмитро Валерійович привітав зі святом всіх присутніх  майстринь і подякував за активну участь у виставці, присвяченій Дню Горностаївської об’єднаної територіальної громади. Подяками голови селищної ради нагороджено майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, а саме: Тарасенко Аллу Михайлівну, Черничкіну Ірину Дмитрівну, Куліш Корнелію Дмитрівну, Полтавченко Еліну Арвідовну, Русак Оксану Миколаївну, Яценко Галину Миронівну, Мєсяцеву Ірину Василівну, Іконнікову Любов Василівну, Шибінську Юлію Миколаївну, Шибінського Олега Михайловича, Богомолову Ольгу Олександрівну та Ткач Ірину Олександрівну.