Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

У Горностаївській селищній центральній бібліотеці для користувачів та гостей книгозбірні підготовлено книжкову виставку «Ми – пам’ятаємо»

«Подвигів не стерти!
Лине слава гомінка
Хто вмирає за безсмертя -
Буде жити у віках»

Біжать, відлітають роки… Ось уже минуло 76 років з дня визволення Горностаївщини від фашистських загарбників. Та вони не владні над світлою пам’яттю героїв – захисників, бо подвиги їх викрешують і нині в серцях сучасників вогняні іскри вічної любові і безмежної вдячності за мирне небо, за щасливе дитинство. Героїчні звершення, визволителів рідної землі від ворогів, будять у серцях нинішнього покоління бажання зробити щось добре, світле, корисне, аби хоч краплинкою віддячити їм за порятунок від нацизму.
У Горностаївській селищній центральній бібліотеці для користувачів та гостей книгозбірні підготовлено книжкову виставку «Ми – пам’ятаємо», на якій представлено книгу – спомин ветеранів Другої світової війни Горностаївки «Герої землі Херсонської» та запропоновано перегляд документальних фільмів «Війна. Український рахунок» та «Визволення України».« повернутися до списку новин