Відбувся конкурс молодих спеціалістів закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради «Крок до майстерності»

Дата: 01.11.2019 14:57

01 листопада 2019 року відбувся конкурс молодих спеціалістів закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради  «Крок до майстерності».

Конкурс проведено з метою залучення молодих вчителів до творчої, пошукової діяльності, виявлення талановитих, творчих молодих спеціалістів, підвищення їх педагогічної майстерності та інноваційної культури, формування громадського уявлення  про сучасного молодого вчителя та створення позитивного іміджу педагогічних працівників, що сприяє реалізації Концепції Нової української школи.

Організаційним комітетом за результатами І (заочного) туру визначено п’ятеро фіналістів, які продовжили участь у ІІ (очному) турі конкурсу. Ними стали:

Ващук Ірина Сергіївна – вчитель англійської мови Ольгинського закладу освіти;

Скрипець Денис Юрійович – вчитель історії Ольгинського закладу освіти;

Шибінська Юлія Миколаївна – асистент вчителя Горностаївського закладу освіти;

Олєйнікова Валерія Віталіївна – вчитель української мови та літератури Червоноблагодатненського закладу освіти;

З вітальним словом до молодих спеціалістів звернулися селищний голова – Ляхно Дмитро Валерійович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради – Кирпота Валентина Яківна, завідувач комунальної установи «Методичний кабінет» – Ковалюк Світлана Миколаївна.

Конкурс став справжнім майданчиком педагогічної майстерності й творчості. Молоді спеціалісти змагалися у чотирьох конкурсах:

педагогічний портрет молодого учителя «Хто я, які стежки привели мене до закладу освіти, чого я прагну?»;

домашнє завдання: творча робота на тему «Нова українська школа школа майбутнього»;

майстер-клас «Моя перша педагогічна знахідка»;

реклама закладу освіти.

В оригінальній і цікавій формі молоді вчителі представляли аудиторії себе, як особистість, показували нестандартні підходи до проведення уроків та справою доводили, що оновлення освіти можливе за наявності вчителя, сповненого новаторських ідей та нових підходів до освітнього процесу, розповідали про свої таланти, хобі.

За результатами чотирьох конкурсів перші місця посіли Скрипець Денис Юрійович – вчитель історії Ольгинського закладу освіти та Шибінська Юлія Миколаївна – асистент вчителя Горностаївського закладу освіти, друге – Олєйнікова Валерія Віталіївна – вчитель української мови та літератури Червоноблагодатненського закладу освіти, треті місця – Ващук Ірина Сергіївна – вчитель англійської мови Ольгинського закладу освіти та Руденко Анастасія Миколаївна – вчитель німецької мови ліцею № 1 Горностаївської селищної ради. Переможці  нагороджені грамотами селищного голови.

Молоді спеціалісти – надія нашої шкільної освіти, від кого залежить, яким освітній заклад буде завтра. Бажаємо творчих злетів, натхнення, здоров’я, безмежної любові, й побільше усмішок!