Веселий Хеловін

З кожним роком все більшої популярності набуває свято гарбуза, або Хеловін.Часто його називають святом збору врожаю. Це одне з найбільш цікавих і незвичайних свят. В цей день веселяться пірати, розбійники,відьми,чаклуни і всякі страшні монстри. Адже у них вихідний! У своє свято вони не роблять нічого поганог,стають хорошими і веселяться.

Сьогодні у бібліотеці для дітей було врожайно. Врожайно саме на відвідувачів.

Бібліотекарі - Наталія Кравченко та Світлана Чистик разом із запрошеними дітьми 7-а класу ліцею влаштували свято "Веселий Хеловін".

Про історію виникнення Хеловіна розповіла дітям завідувачка бібліотеки Наталія Кравченко.

Традиційним символом свята є гарбуз з вирізании страшним лицем в якому горить вогник і який символізує злого духа і водночас вогонь який його відлякує. Цей символ називають Джек-ліхтарик. Запалила сьогодні його - Кіра Дежифарова.

А потім дітлахи пройшли випробування на уважність,швидкість, командну підтримку в естафетах та конкурсах. Цікаві ігри розважили не тільки дітей,а й присутніх дорослих.

Одним словом,Хеловін у бібліотеці,став чудовою нагодою гарно провести вільний час та дізнатися багато цікавого і корисного.

В кінці свята було влаштовано чаювання з "приворотним зіллям",печивом та цукерками.