Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Відбувся мітинг присвячений 76-ій річниці визволення Горностаївського району та 75-ій річниці визволення України від фашистських загарбників

 

01 листопада 2019 року на центральній площі селища Горностаївка  біля пам’ятника «Жертвам фашизму» відбувся мітинг, присвячений  76-ій річниці визволення Горностаївського району та 75-ій річниці визволення України від фашистських загарбників. На мітингу були присутні працівники бюджетних установ та організацій селища.

З вітальним словом до присутніх виступили голова селищної ради Ляхно Д.В., голова райдержадміністрації Єрохін О.С. , голова районної ради Карпеченко С.Г. та голова районної ради ветеранів Стаднік С.І., які в своїх виступах зазначили, що  пам'ять про війну, її сувора правда залишається з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче — життя. Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя. І ніхто не стояв за ціною.

Вшанували хвилиною мовчання тих, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів.

З вітальним словом виступив голова районної спілки ветеранів-прикодонників Ганзюк Ю.О. , який зазначив, що війна продовжується на сході нашої країни. На знак вшанування тих хто визволяв Горностаївку і тих, хто воює у зоні операції об’єднаних сил  відбувся легкоатлетичний забіг серед здобувачів освіти селища Горностаївка. Переможцям легкоатлетичного забігу  на мітингу вручили грамоти КЗ «Гоностаївська ДЮСШ»  та подарунки від мецената Ганзюка Ю.О.

          По закінченні мітингу керівництво громади та району , а також представники організацій поклали квіти до памятників « Жертвам фашизму», « Обеліск» та памятного знаку на честь визволителів Горностаївки від фашизму .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин