29 жовтня 2019 року у приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради відбулась робоча нарада

29 жовтня 2019 року  у приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради відбулась робоча нарада за участі:  Кирпоти В.Я., начальника відділу освіти, молоді та спорту  Горностаївської селищної ради, Шарко Л.Б.,  начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Горностаївського районного      управління   Головного управління Держпродспоживслужби  у Херсонській області, Сіденко Є.Л.,           методиста з дошкільної освіти КУ «Методичний кабінет».

Розглянуто питання:

• Про стан вакцинації працівників закладів освіти  проти дифтерії;
  • про початок опалювального сезону, дотримання температурного режиму у закладах освіти;
  • про впровадження процедури, заснованої на принципах НАССР; організація харчування.