Горностаївська районна державна лікарня ветеринарної медицини інформує

Протягом жовтня 2019 року на території Горностаївського району розпочнеться кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу, яка буде проводитись шляхом розповсюдження вакцини за допомогою авіатранспорту.

Розкидатиметься вакцина над територією, де проживають дикі тварини – над лісовими та польовими угіддями, окрім населених пунктів, боліт, водоймищ, автомобільних та залізничних шляхів, місць проведення польових робіт.

У разі, якщо Ви стали очевидцем проведення авіакомпанії з пероральної вакцинації диких тварин, або випадково виявили у лісі, на полі, в мисливських угіддях чи околиці села, брикети з вакциною розміром із сірникову коробку не слід лякатися, брати приманки в руки, не переміщувати, розбивати їх та використовувати для інших потреб.