День працівників освіти

Дата: 03.10.2019 10:49

2 жовтня 2019 року в селищному Будинку культури відбулося святкування професійного свята - Дня працівників освіти. З вітальним словом виступили начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Кирпота Валентина Яківна, селищний голова Ляхно Дмитро Валерійович та заступник голови районної державної адміністрації Шум Олександр Леонідович.

Селищного голову Ляхна Дмитра Валерійовича відзначено Подякою КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти Херсонської обласної ради» за особистий внесок в розвиток освітнього простору громади.

Нагороджені  Почесною  Грамотою управління з питань фізичної культури  та спорту Херсонської обласної державної адміністрації6

- Багжанов Максим Валерійович, вчитель фізичної культури Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти;

- Федорук Сергій Олександрович, вчитель фізичної культури Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти.

Подякою від Херсонського державного будинку художньої творчості  нагороджені керівники гуртків комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області» Бондаренко Олена Анатоліївна та Рудя Тетяна Олександрівна.

Грамотою селищного голови  нагороджені:

за високий професіоналізм, бездоганну сумлінну працю, послідовні та рішучі зусилля задля стабільності та процвітання галузі освіти в Горностаївській громаді і з нагоди Дня працівників освіти:

Кирпота Валентина Яківна – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради;

Іщик Олександр Степанович – директор комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа Горностаївської селищної ради»;

Карпеченко Наталія Станіславівна – директор комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради»;

за сумлінну працю, особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління

Бризгун Тамара Володимирівна - вчитель математики ліцею № 1 Горностаївської селищної ради

Алексєєва Ніна Михайлівна, вчитель початкових класів ліцею № 1 Горностаївської селищної ради

Сатіна Лариса Олексіївна, вчитель зарубіжної літератури Козаче-Лагерської філії ліцею № 1 Горностаївської селищної ради

Ганіч Анастасія Віталіївна, вчитель хімії Славненської філії ліцею № 1 Горностаївської селищної ради

Галега Сергій Вікторович, вчитель трудового навчання Горностаївського ЗО

Фертак Наталя Володимирівна, заступник директора з навчальної роботи Ольгинського ЗО

Обелець Ольга В’ячеславівна, вчитель початкових класів Заводівського ЗО

Ставицька Ольга Іванівна, директор я/с №1 Горностаївської селищної ради

Єфремова Наталія Володимирівна, директор я/с «Теремок» Горностаївської селищної ради

Баранова Надія Сергіївна, вихователь «Буратіно» Горностаївської селищної ради

Кордон Олена Вікторівна, методист комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради»

Подякою селищного голови відзначені:

за відповідальне ставлення до роботи, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток освіти в Горностаївській громаді і з нагоди Дня працівників освіти

Ковалюк Світлана Миколаївна – завідувач комунальної установи «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради»;

Півень Катерина Сергіївна – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради.

Родзинкою свята став виступ  педагогічних колективів закладів освіти, які вітали своїх колег.

Концерт був чудовий, творчі педагоги  заряджали енергією весь зал, який гучно аплодував і дві години часу пролетіли, як одна мить.

Слова вдячності всім педагогічним колективам за їх творчість,  працю, любов до вчительської професії, дітей.

Бажаємо Вам  здоров’я, творчих злетів, мирного неба вашим сім’ям.