Шановні платники податків!

Дата: 03.10.2019 09:23

Горностаївська ДПІ Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі   звертає Вашу увагу, що, згідно постанови правління Національного банку України №162  від 28.12.2018 року з 01.10.2019 змінилися реквізити діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN. Відповідно до вище вказаної постанови номер банківських рахунків буде формуватись за міжнародним стандартом IBAN та складатиме 29 літерно-цифрових символів.

Рахунки за новим стандартом  вводяться в дію до 31.10.2019 року (перехідний період ). Після закінчення перехідного періоду платіжні документи, оформлені за старим стандартом будуть повертатись органами Казначейства без виконання.

При здійсненні платежу звертайтесь за довідкою по   тел. 4-20-77.