День людей похилого віку

Дата: 01.10.2019 14:05

30 вересня 2019 року в приміщенні КЗ «Горностаївський селищний Будинок культури» відбулася зустріч, присвячена Дню людей похилого віку,  з пенсіонерами галузі культури – бібліотекарями, працівниками дитячої музичної школи, селищного та сільських Будинків культури і працівниками редакції районної газети  «Сільські новини».

З вітальним словом до запрошених виступили голова Горностаївської селищної ради Ляхно Дмитро Валерійович, який зазначив, що  натхнення в праці та самовідданість працівників культури завжди створювали позитивний імідж району і  Горностаївської громади також. Голова висловив слова щирої подяки працюючим пенсіонерам, які на сьогоднішній день виховують нове творче покоління та прославляють Горностаївщину.

Звучали слова вітання та подяки від голови районної ветеранської організації Стаднік Світлани Іванівни, голови селищної ветеранської організації Комарової Анастасії Миколаївни, начальника управління праці та соціального захисту населення Горностаївської райдержадміністрації Кравченкко Олени Миколаївни, керівника Горностаївского відділення Пенсійного фонду Онищук Аліни Віталіївни.

Символічно у  Всеукраїнський день бібліотек прозвучало гарне поетичне вітання всім колегам від працюючої пенсіонерки Кондратюк Тамари Миколаївни –завідувачки  Новоолешківської філії КУ « Горностаївська селищна бібліотека».

Своїх старших товаришів вітали керівники комунальних закладів культури Лонська –Галіцька Любов Валентинівна , Шептун Тетяна Валентинівна та редактор районної газети « Сільські новини» Рудя Любов Михайлівна.

Концертну програму своїм пенсіонерам підготували зразкова вокальна студія « Ластівочка», народний аматорський гурт « Заспів», вокальний ансамбль викладачів та інструментальний ансамбль викладачів дитячої музичної школи.

Цікавим моментом в спілкуванні були виступи пенсіонерів . Так . своїми поетичними мініатюрами вразили Валентина Анатоліївна Ястреб та Сєдіна Лідія Петрівна, які працювали бібліотекарями, незабутнім було виконання пісні  без музичного супроводу колишнього головного редактора Чеверди Григорія Григоровича, а працюючі пенсіонери селищного Будинку культури Єльцова Валентина Кіндратівна  та Слабоспицький Григорій Миколайович подарували чудовий настрій та музичні вітання.