Селищна рада звернулась до очільника Херсонщини стосовно стану виконання ремонту дорожнього покриття в Горностаївці!

Дата: 30.09.2019 21:31

Горностаївська селищна рада звернулась до голови Херсонської обласної державної адміністрації з метою проведення перевірки представниками Дердтехнагляду спільно з представниками органу місцевого самоврядування (селищної ради) технічного стану виконаних ремонтних робіт дорожнього покриття в межах селища Горностаївка (по вул. Покровська та вул. Дніпровська).

Як вже раніше повідомлялось переможцем тендеру, який проводив Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської ОДА, щодо ремонту доріг на зазначених територіях, стало ТОВ «ДОБУДКАПІТАЛ»
На сьогоднішній день за результатами перевірки представників Горностаївської селищної ради стан ремонту оцінено як незадовільний.

Сподіваємось на позитивний результат розгляду листа селищної ради та спільне вирішення даного проблемного питання.