Горностаївська ОТГ проводить збір пропозицій та ідей для плану реалізації Стратегії розвитку до 2025 року

Дата: 26.09.2019 10:46

Горностаївська ОТГ проводить збір пропозицій та  ідей для плану реалізації  Стратегії розвитку до 2025 року. За підсумками роботи  робочої групи з розробки Стратегії визначено три стратегічні цілі:

1. Економічний розвиток, який включає два напрямки -  підтримка бізнесу і розвиток туризму;

2. Людський розвиток - націлений на  розвиток та підтримку організацій громадянського суспільства  і розвиток муніципальних послуг;

3. Розвиток інфраструктури, який включає в себе  розвиток інженерної інфраструктури та підвищення рівня безпеки в громаді.

Звертаємося до мешканців громади не бути байдужими та надати свої пропозиції і ідеї, адже від них буде залежати розвиток нашої громади на найближчі сім років.

Пропозиції  приймаються до 14 жовтня 2019року за адресою: смт. Горностаївка, вул. Покровська,145 каб.№6 та/або на електронну пошту selihnarada@ukr.net  з приміткою «пропозиція до Стратегії».