Запрошуємо на святкування Дня селища та громади!

Дата: 05.09.2019 18:08

Шановні жителі Горностаївської громади!

Горностаївська селищна рада щиро запрошує всіх 15 вересня 2019 року о 14-00 на центральну площу прийняти участь у святкових заходах, присвячених 232 –ій річниці селища Горностаївка та другій річниці об’єднання в Горностаївську територіальну громаду!

В програмі заходів святковий парад підприємств та організацій громади, святковий концерт «Горностаївський розмай» за участю аматорів сцени Горностаївської громади, Великолепетиського та Верхньорогачицького РБК і Князегригорівського СБК.

Цікаві розваги чекають на маленьких жителів громади : батути, каруселі, катання на машинках, безпрограшна лотерея, солодка вата та сувеніри.

Доросле населення порадує виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, частування смачним козацьким кулешем, виїзна торгівля місцевих підприємців, арт - об’єкти для гарних сімейних фото та неперевершене фаєр-шоу.

Родзинка святкування - концертно-розважальна програма фольк-гурту «Лісапетний батальйон» о 19-00 в Горностаївському СБК.
Вартість квитка 180 гривень.
Інформація щодо замовлення та придбання квитків за телефоном: (066)618-24-53.