Ніхто не забутий, ніщо не забуте…

Дата: 29.08.2019 21:52

Ніхто не забутий, ніщо не забуте…Сьогодні, 29 серпня 2019 року о 10.00 годині  на центральній площі в селищі Горностаївка відбувся мітинг  Дню  пам'яті захисників України . На мітингу виступили  заступник селищного голови з питань діяльності  виконавчих органів  Сизонець Анатолій Петрович,  сержант, учасник АТО Вінник Анатолій  Олександрович, благочинний Горностаївського округу, протоієрей  Твардовський  Василь  Васильович. Всі виступаючі говорили  слова вдячності нашим захисникам України, які дають нам можливість зустріти цей день і з болем в душі  про  бійців, які загинули в оточенні під Іловайськом Донецької області. Про те, що вони були чиїмись синами, батьками, друзями, коханими, що кожен з них про щось мріяв.  Вони віддали найдорожче – своє життя. І навряд чи хто-небудь з них думав, що їх життя обірветься так раптово.  Хвилиною мовчання вшанували загиблих.

Біля меморіалу бійцям за свободу та незалежність України протоієрей  Твардовський  Василь  Васильович провів молебень за загиблими.  Після закінчення заходу учасники мітингу поклали живі квіти до меморіалу та відвідали могили наших земляків, які загинули героями   на сході України  Вадима Шешеню, Дениса Білого, Сергія Горо,  Олексія Чистика, Артема Скупейка. Герої не вмирають, вони безсмертні, як ідеали добра і щастя на землі.