Горностаївка відзначила 28-у річницю Незалежності України

На центральній площі смт Горностаївка відбувся мітинг, приурочений 28-ій річниці Незалежності України.

Учасники АТО та ООС, козаки Горностаївського курення війська запорізького низового та рій «Джура» Горностаївського закладу освіти пройшли колоною з національними прапорами.

Всіх присутніх привітали:
- Ляхно Дмитро Валерійович, селищний голова,
- Карпеченко Сергій Григорович, голова районної ради,
- Єрохін Олександр Сергійович, голова районної державної адміністрації;
- Василь Твардовський, Благочиний Горностаївського округу, настоятель Свято-Покровської церкви;
- Бащук Оксана, здобувач освіти 11 класу ліцею № 1 Горностаївської селищної ради.

Слова вітання були овіяні сумом та надією на краще майбутнє.
Адже цього дня згадували щемливі моменти нелегкої української історії, а також війну на Донбасі, яка триває вже не один рік та мужніх українських захисників.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших земляків, воїнів-світла, які поклали на вівтар Незалежності нашої країни своє життя: Денис Бєлий, Вадим Шешеня, Віктор Ковальчук, Сергій Горо, Артем Скупейко, Олексій Чистик.

Після завершення мітингу відбулось покладання квітів до пам’ятних знаків: «25-ій річниці Незалежності України», «Борцям за свободу та Незалежність України» та стенду нашим землякам, загиблим на Донбасі.

На набережній селища відбулись змагання з волейболу, шахів, шашок, дитячі розваги, «Богатирські ігри», а також всі присутні мали змогу скуштувати козацький куліш.