Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Відбувся урочистий мітинг до Дня Державного Прапора України

23 серпня 2019 року на центральній площі смт.Горностаївка біля пам’ятного знака «25-ій річниці незалежності України» відбувся урочистий мітинг до Дня Державного Прапора України.

На мітингу були присутні працівники бюджетних установ , організацій та мешканці селища. 
З вітальним словом до односельчан виступив голова Горностаївської ОТГ Ляхно Дмитро Валерійович, який зазначив, що кожний народ, шануючи свою історію, шанує і свої святині, тому державний синьо-жовтий прапор і є однією із найголовніших святинь українського народу.
На мітингу виступили голова Горностаївської районної ради Карпеченко Сергій Григорович та голова Горностаївської райдержадміністрації Єрохін Олександр Сергійович, які зазначили, що для кожного прапор є символом миролюбства і саме з цим прапором наші воїни захищали рідну українську землю на Донбасі та Луганщині. 
Під урочисті звуки Державного Гімну України державний прапор підняли учасники бойових дій в зоні АТО старшина Віннік Анатолій Олександрович та молодший сержант Повх Віктор Петрович.
Також Горностаївці прийняли участь в обласній акції «Прапор України із зони АТО».
По закінченні мітингу всім присутнім запропонували долучитись до спільної молитви за мир в Україні в храмі Свято-Покровської церкви в смт. Горностаївка.« повернутися до списку новин