Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Горностаївська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості оголошує про відкриття курсів навчання за професією «машиніст (кочегар) котельної»

З метою забезпечення безперебійної роботи котелень під час опалювального сезону, Горностаївська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості оголошує про відкриття курсів навчання за професією «машиніст (кочегар) котельної». Отримати необхідний рівень знань, умінь, навичок, опанувати затребувану на ринку праці професію можна в Херсонському НКК «Професіонал».

У вересні поточного року на базі Горностаївської районної філії планується відкриття навчальної групи відповідного професійного спрямування за напрямом «Дотримання безпечного ведення робіт при експлуатації та обслуговуванні котлів, що працюють на твердому паливі». У групу слухачів зараховуються особи не молодше 18 років, та за умови  реєстрації їх у Горностаївському районному центрі зайнятості. Усіх, кого зацікавила дана інформація, просимо звернутися до спеціалістів центру зайнятості за адресою:

смт. Горностаївка вул.. Українська 4/б

тел.: 4-12-70, 4-17-59, 4-13-92

 

 

 Заступник начальника відділу надання

 соціальних послуг Горностаївської РФ ХОЦЗ                                                    Хоміч О.В.« повернутися до списку новин