Повідомлення про результати конкурсу!

Дата: 13.08.2019 09:21

Горностаївська селищна рада повідомляє, що відповідно до Закону України «Про освіту», Положення про порядок призначення на посаду керівників закладів позашкільної, дошкільної, початкової, базової, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області, затвердженого рішенням УІІІ сесії селищної ради УІІІ скликання від 23.02.2018 року № 388,  09.08.2019 року було проведено засідання конкурсної комісії щодо   проведенню конкурсу на заміщення вакантних посад директора Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області та директора Великоблаговіщенського закладу  повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області.

У зв’язку з поданими документами лише по одному претенденту на відповідні вакантні посади конкурс не проводився.

Відповідно до пункту 16 вищевказаного Положення конкурсною комісією переглянуто документи претендентів, які надано в повному обсязі: Пастушук Антоніни Дмитрівни – на посаду директора Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області та Михайлова Олега Васильовича – на посаду директора Великоблаговіщенського закладу  повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області.

У зв’язку з вищезазначеним та за результатами проведених співбесід з кандидатами, конкурсна комісія рекомендувала  кандидатури Пастушук Антоніни Дмитрівни – на посаду директора Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області та Михайлова Олега Васильовича – на посаду директора Великоблаговіщенського закладу  повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області.