Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Тусюку Іллі вручено заохочувальну стипендію від благодійного фонду «Івана Вінника» у розмірі 7 000 тис. грн. за найвищий результат за підсумками тестування зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році

        Другий рік поспіль випускники закладів освіти Горностаївської селищної ради отримують заохочувальні стипендії.

         09 серпня 2019 року випускнику  Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області Тусюку Іллі вручено заохочувальну стипендію від благодійного фонду «Івана Вінника» у розмірі  7 000 тис. грн. за найвищий результат за підсумками тестування зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року (географія - 189,5 балів) серед випускників закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади та  району в цілому.

         Заохочувальну стипендію вручив Вінник Іван Юлійович, народний депутат України VIII скликання, який побажав юнакові і надалі йти по життєвій дорозі впевнено та досягати найвищих результатів. Слова вдячності на адресу мами та вчителів пролунали від Ляхна Дмитра Валерійовича – голови Горностаївської селищної ради, адже завдяки підтримці сім’ї та творчої праці педагогів Ілля досяг значних результатів і став переможцем.

         Грошові премії у розмірі 3000 тис. грн. отримали також класний керівник Купріянова Тамара Іванівна та вчитель географії Турчин Олександр Іванович.

         Бажаємо Іллі успіхів у подальшому.

Маємо надію, що випускники 2019/2020 навчального року покажуть високий рівень навчальних досягнень при здачі ЗНО та отримують заохочувальну премію.

 

 

 

 « повернутися до списку новин