Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

23 липня 2019 року завершив свою роботу дитячий табір з цілодобовим перебуванням «Сонечко»

23 липня 2019 року завершив свою роботу дитячий табір з цілодобовим перебуванням «Сонечко»  при Заводівському  закладі  освіти.  Табір як і в минулому році працював в дві зміни.

Незабутні враження та безліч емоцій подарували ці 42 дні 91 дитині  з Горностаївської  селищної ради. За час  роботи табору загалом здійснено 14 екскурсій по Херсонщині (м. Нова Каховка, Асканія Нова, Зелені Хутори Таврії і т.д.). Двічі на день діти мали змогу купатись у Каховському водосховищі, відвідали музей у смт Горностаївка та проводили на території табору різноманітні ігри та забави.

На  закритті табору були присутні: селищний голова Горностаївської ОТГ Ляхно Дмитро Валерійович, голова районної ради Карпеченко Сергій Григорович, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Півень Катерина Сергіївна, директор комунальної установи «Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти» Єрьомін Сергій Володимирович.

Слід висловити слова подяки всім, хто долучився до роботи по організації та  проведенню змістовного відпочинку та оздоровлення дітей у таборі, всім, хто морально чи матеріально допомогли зробити літній відпочинок дітей незабутнім.

Маємо надію, що з кожним роком кількість бажаючих дітей відпочити у таборі зростатиме.

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин