ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ - СУЧАСНИЙ СЕРВІС СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 16.07.2019 11:08

Шановні роботодавці! На сайті Херсонського обласного центру зайнятості працює сучасний сервіс – «Електронний кабінет роботодавця». Користуючись Електронним кабінетом, ви маєте змогу подати звітність до центру зайнятості в режимі онлайн, переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, переглянути актуальні резюме шукачів роботи, історію направлень центром зайнятості шукачів роботи, виконання договорів на громадські та на роботи тимчасового характеру.

Для створення власного Електронного кабінету, вам потрібно сформувати логін та пароль, за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до послуги на сайті Херсонської обласної служби зайнятості https://khe.dcz.gov.ua/cabinet

Електронний кабінет зорієнтований, насамперед, на скорочення ваших витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії роботодавців зі службою зайнятості. Ми чекаємо на вас!

Для отримання додаткової інформації або проходження  авторизації у службі зайнятості звертайтеся до Горностаївської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за тел. 41759.