Книжкова виставка «Конституція – оберіг нашої держави»

28 червня 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверену волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Користувачі та гості Горностаївської селищної центральної книгозбірні мали можливість ознайомитись та переглянути правознавчу, історично-довідкову літературу, яка представлена на книжковій виставці «Конституція – оберіг нашої держави».

Добірки літератури дають можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відображає найважливіші шляхи становлення українського конституціоналізму, що триває і зараз.