Для читачів книгозбірні організовано книжкову виставку «22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни"

Це на світанку сталося колись:
Стривожений, із муками і жалем
Світ стрепенувся, кров'ю вмить заливсь,
Залився болем, плачем, жалем.

Ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців, коли фашистська армія вторглася на територію нашої країни. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.
Кожен рік в цей день ми згадуємо тих, хто не повернувся з цієї війни, хто потом і кров’ю відстоював нашу Перемогу і прийняв на себе цей страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.

Вшановуючи пам’ять жертв війни в Горностаївській селищній центральній бібліотеці для читачів книгозбірні організовано книжкову виставку «22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни" та запропоновано перегляд документального фільму «Міфи Другої Світової Війни - Цілком таємно».