01 червня 2019 року Міжнародний день захисту дітей

Дата: 03.06.2019 15:07

01 червня 2019 року у Міжнародний день захисту дітей на території селищного будинку культури для дітей Горностаївщини проведено рухливі спортивні змагання, флешмоб, майстер-класи, конкурс на кращий дитячий малюнок на тему: «Моє дитинство» та святковий концерт. З привітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Ляхно Д.В. Під  час святкового концерту члени  комісії визначили 8 найкращих робіт, а саме:

«Молодша вікова категорія»:

І місце – Гнатюк Альона (здобувач освіти 4-Б класу Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти №1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С.);

ІІ місце – Волкова Ірина (здобувач освіти 3-А класу Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти №1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С.);

ІІІ місце – Івлєва Марина (здобувач освіти 4-А класу Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти №1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С.).

«Старша вікова категорія»:

І місце – Сеітов Кирило (здобувач освіти 6 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти);

ІІ місце – Осамов Сергій (здобувач освіти 8-Б класу Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти №1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С.);

ІІІ місце – Курамшина Анастасія (здобувач освіти 8 класу Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти).

У номінаціях «Наймолодший учасник» та «Глядацькі симпатії» перемогу здобули Бистрова Юлія та Лук’янова Катерина. Здобувачі освіти нагороджені грамотами та подарунками від іменні селищного голови.

Всі присутні діти отримали неймовірні враження та солодкі подарунки.

Відповідні заходи проведені також і на старостинських округах Горностаївської об’єднаної територіальної громади.

Всього на святкування Дня захисту дітей виділено з місцевого бюджету 13 тис. грн.