Подяка Дмитруку Миколі Іллічу, народному депутату України VІІ скликання

ПОДЯКА

Горностаївська селищна рада висловлює  щиру  подяку Дмитруку Миколі Іллічу, народному депутату України VІІ скликання, голові наглядової ради ПАТ «Кам’янське», за надану благодійну спонсорську допомогу рою «Горностай» Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області, який став переможцем І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – Гра) у 2019 році та представляє  Горностаївську  селищну об’єднану територіальну громаду з 03 по 09 червня 2019 року на обласному етапі Гри.

Участь команди у Грі була б неможлива без Вашої участі.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, затишку та благополуччя в родині, миру і злагоди в країні, особистого щастя.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки закладів освіти Горностаївської ОТГ та виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей Українського народу та формування навичок здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я школярів.

Селищний голова Д. ЛЯХНО

Начальник відділу освіти, культури