Для учнів 7 – х класів Горностаївського ЗО №1 проведено годину пам’яті «Перегортає пам'ять сторінки»

Пам'ять. Це не просто частина історії. Пам'ять – це наша совість, біль, наша гордість. Пам'яті наших дідів, батьків і старших братів, пам'яті вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам'яті тих, хто поліг смертю хоробрих, пам'яті всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна,  бібліотекарями Горностаївської селищної центральної бібліотеки О.Жигун та С.Чістік для учнів 7 – х класів Горностаївського ЗО №1 (класний керівник Л.В.Маринко та Т.А.Жиденко) проведено годину пам’яті «Перегортає пам'ять сторінки»

Захід організовано з метою виховувати мужність, почуття патріотизму,  любов до Батьківщини, до історії свого народу, пошану до ветеранів Другої Світової війни у підростаючого покоління. Учні переглянули документальний фільм «Українці у Другій Світовій війні» та ознайомилися з літературою книжкової виставки «1935 – 1945. Ніколи знову».