Святкування 74-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні

Горностаївською селищною радою на святкування 74-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні  передбачено  84,9 тис.грн. Головою громади вручено 42 подарункових  наборів ветеранам війни та дітям війни по всім старостинським округам на суму близько 8 тис.грн.  На придбання вінків, корзин та квітів  до пам’ятних місць часів Другої світової війни  виділено 12,5 тис.грн.

9 травня 2019 року після урочистостей, святкових мітингів на території всіх старостинських округів та в селищі  проводяться народні гуляння з частуванням козацьким кулішем, накриваються святкові столи ветеранам на загальну суму 39,4 тис.грн.

На організацію та проведення ХУІ обласного конкурсу військово-патріотичної творчості «Опалені війною» виділено 40 тис.грн.