07 травня 2019 року проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 07.05.2019 16:18

З метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей Українського народу та формування навичок здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я школярів, відділом освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради  спільно з КУ «Методичний кабінет» проведено  07 травня 2019 року І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі  - Гра).

З  привітальними словами до учасників заходу звернулися:

Ляхно Дмитро Валерійович – голова Горностаївської селищної ради;

Карпеченко Сергій Григорович – голова Горностаївської районної ради;

Слісаренко Олександр Миколайович - отаман Горностаївського куреня Війська Запорізького-Низового;

Ілляшенко Павло Володимирович – голова громадської організації «Спілка учасників АТО».

Вперше до проведення Гри залучені працівники Горностаївського відділення поліції Каховського відділу поліції  Головного Управління Національної Поліції  в Херсонській області, які продемонстрували прийоми захисту від порушників правопорядку, елементи захисного одягу і вогнепальну зброю, та працівники Горностаївського  РС ГУ ДСНС України у Херсонській області, які оцінювали етап «Рятівник» - порятунок потопаючого.

03 травня 2019 року проведено заочний конкурс звітів про виконання завдань під гаслом «Добре діло». Членами комісії визначені дві кращих роботи роїв, а саме: «Горностай» Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти (виховник Багжанов В.В.) та «Козацькі діти» Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти (виховник Федорук С.О.).

8 роїв змагались по етапах:  «Впоряд», «Фізична підготовка»   (підтягування  (хлопці),   згинання   та   розгинання  рук в  упорі лежачі   (дівчата), метання гранати в ціль, біг 30 м),  «Стрільба з пневматичної  зброї»,         «Відун», «Рятівник», «Військово-спортивна смуга перешкод».
         У загальному заліку переможцями стали команди:

1 місце - рій «Горностай» Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти (виховник Багжанов В.В.);

2 місце  - рій «Заводівські війчайдухи» Заводівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти (виховник Залєвський Є.В.);

3 місце - рій «Козацькі діти» Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти (виховник Федорук С.О.).

Під час Гри учасники показали високий рівень технічної, стройової, фізичної підготовки, знання з історії українського козацтва та сучасних Збройних Сил України.

Грамотами нагороджені здобувачі освіти, які проявили найкращі результати в індивідуальних видах змагань:

Турчин Іван  - І місце у етапі «Відун» - Ольгинський заклад повної загальної середньої освіти;

Табота Сергій - І місце у етапі «Відун» - Ольгинський заклд повної загальної середньої освіти;

Ісаченко Олександр - І місце у етапі «Стрільба» - Горностаївський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти;

Мельнещук Іван - І місце у етапі «Підтягування» - Горностаївський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти;

Борісов Анатолій - І місце у етапі «Біг 30 м» - Заводівський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти;

Павлюк Ольга - І місце у етапі «Згинання та розгинання рук в упорі лежачі» - Великоблаговіщенський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти;

Чесак Сергій - І місце у етапі «Метання гранати в ціль» - Червоноблагодатненський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти;

Максименко Станіслав - І місце у етапі «Метання гранати в ціль» - Козаче – Лагерський заклад початкової, базової середньої освіти імені Героя Соціалістичної Праці Квакуші М.С.;

Годований Микола - І місце у етапі «Рятівник» - Горностаївський  заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти;

Мацюк Максим - І місце у етапі «Рятівник» - Горностаївський  заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти.

Після закінчення заходу всі учасники та присутні спробували смачний козацький куліш.