Вітаємо переможців!!

Дата: 06.05.2019 16:47

Горностаївський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради посів І місце у ІІ (обласному)  етапі огляд-конкурсу на кращий фільм, відеоролик фізкультурно-спортивного спрямування «Країна майбутнього» за номінацією «Стань чемпіоном!».

Обласний етап проходив протягом лютого-березня 2019 року, участь у  якому взяли 57 закладів освіти Херсонської області.

Роботи переможців ІІ етапу будуть направлені до м. Києва для участі у Всеукраїнському етапі, який проходитиме з червня по липень 2019 року.

Щиро вдячні педагогічному колективу та здобувачам освіти закладу за проведену роботу щодо підготовки відеоролику.

Бажаємо Вам Перемоги.