Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Вітаємо Славненський заклад дошкільної, початкової, базової середньої освіти – учасників програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів!»

Вітаємо Славненський заклад дошкільної, початкової, базової  середньої освіти – учасників програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів!», які серед 220 - ти навчальних закладів з усієї України увійшли до 40 фіналістів. Програма реалізовується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelez  International Foundation. 

Члени журі визначали фіналістів за наступними критеріями: 

- системність подання звітної інформації; 

- вплив проведених активностей на здоров'я учнів; 

- кількість і якість проведених активностей, а також залучення спільноти та поширення інформації; 

- відповідність тематиці програми; 

- креативність та інноваційність; 

- візуальна складова. 

Славненський заклад дошкільної, початкової, базової  середньої освіти запрошено на Фінал, який відбудеться 16 травня 2019 року у м. Києві на національному спортивному комплексі «Олімпійський».

Щиро вдячні педагогічному колективу та  здобувачам освіти закладу за проведену значну роботу щодо популяризації здорового способу життя,  яка тривала з 16 жовтня 2018 року по 15 квітня 2019 року.

Запрошуємо заклади освіти у 2019/2020 навчальному році долучитися до нового етапу програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів!».« повернутися до списку новин