Вітаємо Славненський заклад дошкільної, початкової, базової середньої освіти – учасників програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів!»

Вітаємо Славненський заклад дошкільної, початкової, базової  середньої освіти – учасників програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів!», які серед 220 - ти навчальних закладів з усієї України увійшли до 40 фіналістів. Програма реалізовується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelez  International Foundation.

Члени журі визначали фіналістів за наступними критеріями:

- системність подання звітної інформації;

- вплив проведених активностей на здоров'я учнів;

- кількість і якість проведених активностей, а також залучення спільноти та поширення інформації;

- відповідність тематиці програми;

- креативність та інноваційність;

- візуальна складова.

Славненський заклад дошкільної, початкової, базової  середньої освіти запрошено на Фінал, який відбудеться 16 травня 2019 року у м. Києві на національному спортивному комплексі «Олімпійський».

Щиро вдячні педагогічному колективу та  здобувачам освіти закладу за проведену значну роботу щодо популяризації здорового способу життя,  яка тривала з 16 жовтня 2018 року по 15 квітня 2019 року.

Запрошуємо заклади освіти у 2019/2020 навчальному році долучитися до нового етапу програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів!».