Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Горностаївська селищна рада інформує

Шановні мешканці Горностаївської об’єднаної територіальної громади!

 

17 квітня 2019 року відбулося чергове засідання сесії селищної ради на якій, окрім інших, було прийнято рішення щодо затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів.

У разі проведення земляних або монтажних робіт, пов'язаних з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ, здійснення прокладення, перекладення або заміну водостічних, водопровідних труб та водоприймальних колодязів тощо, в ОБОВ’ЯЗКОВОМУ порядку звертайтеся до селищної ради для отримання письмового ДОЗВОЛУ.

ДОЗВІЛ не вимагається, якщо земляні та/або ремонтні роботи проводяться:

- особами, які мають документ, що посвідчує право власності або право користування земельною ділянкою, у тому числі право земельного сервітуту;

- у складі підготовчих або будівельних робіт, право на виконання яких оформлене у встановленому законодавством порядку.

У разі ігнорування та проведення земляних та/або ремонтних робіт без оформлення ДОЗВОЛУ, особа буде притягнута до адміністративної відповідальності за ст. 152 КУпАП (штраф для громадян від 340 до 1360 грн., а для посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від 850 до 1700 грн.).

            Більш детально ознайомитися з Порядком видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів можна на офіційному веб сайті селищної ради, у розділі «Архів документів».« повернутися до списку новин