Увага! Вакансія!

Горностаївська селищна рада проводить конкурс на заміщення вакантної  посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій  апарату селищної ради. Вимоги до претендентів:повна   вища   освіта   відповідного професійного   спрямування   за   освітньо-кваліфікаційним  рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи   за   фахом   на   службі  в  органах  місцевого самоврядування  або  державній   службі   на   посаді   провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; досконале володіння державною мовою; повинен знати основні  програми  роботи  на комп'ютері. Термін прийняття документів – до 11 травня 2019 року від дня опублікування оголошення. За додатковою інформацією звертатися: смт Горностаївка, вул.. Покровська, 133, відповідальні особи: Зіняк Л.І., Бутенко Н.М.,  тел. 4-12-61.