На базі відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради проведено робочу нараду щодо організації оздоровчої кампанії у 2019 році

Дата: 10.04.2019 14:32

10 квітня 2019 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради проведено робочу нараду щодо організації оздоровчої кампанії у 2019 році за участі заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів (Крижановська В.В.), представників Горностаївського районного управління ГУ ДПСС в Херсонській області (Колісник В.В., Шарко Л.Б.), відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради (Кирпота В.Я., Півень К.С.), комунальної установи «Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти» (Єрьомін С.В., Ліпницька Л.І.). На нараді розглянуті заходи, спрямовані на збереження і зміцнення здоров’я дітей, забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку, попередження спалахів гострих інфекційних хвороб і харчових отруєнь, організації належної підготовки систем життєзабезпечення дитячих пришкільних таборів до початку оздоровчого сезону 2019 року.