Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області інформує

Цьогоріч у м. Херсоні  проходив ІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України, в якому  прийняли участь 278 конкурсантів, 140 з них представляли місто Херсон, 59 робіт – райони та  міста обласного підпорядкування, 18 робіт – об’єднані територіальні громади, 36 робіт – позашкільні навчальні заклади обласного підпорядкування та 25 робіт – загальноосвітні навчальні заклади обласного підпорядкування.

Серед учасників від об’єднаних територіальних громад найкращі результати показали  здобувачі освіти Горностаївської та Каланчацької ОТГ.

Отже, щиро вітаємо Деркач Альону, здобувача освіти 9 класу Маринського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради, та її наукового керівника Лушпая Івана Миколайовича і бажаємо успіхів та наснаги у всіх починаннях.

(з матеріалів сайту Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації)