Профорієнтаційна робота фахівців Горностаївської районної філії центру зайнятості

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги залежить багато чого, а саме: як складеться життя потім.

Профорієнтаційна робота фахівців Горностаївської районної філії не обмежується лише роботою з учнями, адже велику роль у професійному визначенні старшокласників відіграють батьки. «Саме батьківська підтримка особливо важлива, коли підліток робить перші кроки у професійному самовизначенні. Сучасній молодій людині досить складно здійснити вибір майбутньої професії – адже цей серйозний крок має бути усвідомленим та виваженим» - на це наголошувалось під час батьківських зборів здобувачів освіти 11 класу Горностаївського ЗО профконсультантом Горностаївської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Н. Дібровою.

Також батьків ознайомлено із веб-базованою платформою для он-лайн консультування «Моя професія: консультаційна мережа» та наголошено на необхідності активізації зусиль їх дітей щодо проходження профорієнтаційного тестування для обрання майбутньої професії,  ознайомлено із «Атласом нових професій», які будуть затребуваними у недалекому майбутньому, а також поінформовано про набір до Державної прикордонної служби України Азово-Чорноморського регіонального управління.

На завершення заходу батькам роздано пам’ятки щодо психологічної підтримки своїх дітей на шляху до професійного самовизначення.

Профконсультант Горностаївської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Н.Діброва