Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Профорієнтаційна робота фахівців Горностаївської районної філії центру зайнятості

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги залежить багато чого, а саме: як складеться життя потім.

Профорієнтаційна робота фахівців Горностаївської районної філії не обмежується лише роботою з учнями, адже велику роль у професійному визначенні старшокласників відіграють батьки. «Саме батьківська підтримка особливо важлива, коли підліток робить перші кроки у професійному самовизначенні. Сучасній молодій людині досить складно здійснити вибір майбутньої професії – адже цей серйозний крок має бути усвідомленим та виваженим» - на це наголошувалось під час батьківських зборів здобувачів освіти 11 класу Горностаївського ЗО профконсультантом Горностаївської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Н. Дібровою.

 Також батьків ознайомлено із веб-базованою платформою для он-лайн консультування «Моя професія: консультаційна мережа» та наголошено на необхідності активізації зусиль їх дітей щодо проходження профорієнтаційного тестування для обрання майбутньої професії,  ознайомлено із «Атласом нових професій», які будуть затребуваними у недалекому майбутньому, а також поінформовано про набір до Державної прикордонної служби України Азово-Чорноморського регіонального управління.

На завершення заходу батькам роздано пам’ятки щодо психологічної підтримки своїх дітей на шляху до професійного самовизначення.

 

Профконсультант Горностаївської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Н.Діброва

 « повернутися до списку новин