Горностаївська об'єднана територіальна громада розпочала стратегуватись

03.04.2019 року відбулося засідання робочої групи щодо розробки стратегії Горностаївської ОТГ. Засідання розпочали з обговорення питань державної політики у сфері підвищення конкурентоспроможності та розвитку регіонів. Олександра Фадєєва нагадала присутнім, що повноваження місцевих рад після децентралізації полягають, у тому числі, в реалізації місцевих ініціатив, управлінні власним бюджетом та впровадженні власної політики з місцевого розвитку:

- Не слід забувати, що маємо працювати в рамках виконання державної та обласної стратегій, але все ж маємо відпрацювати свою «родзинку».

Значну частину часу було присвячено організаційним питанням збору анкет, даних соціально-економічного аналізу. Проте обговорили і питання залучення громадян до підготовки та реалізації проектів.

- Попереду дуже багато роботи, але ми не відступимо. Дещо втратили через брак часу та певну неузгодженість дій, оскільки керування громадою - це є дуже відповідальний процес. Проте, наші громадяни налаштовані на позитив, на плідну роботу і разом ми пройдемо цей шлях, - Дмитро Ляхно, голова Горностаївської ОТГ.

Захід проведено за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.