Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради

03 квітня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради. На початку засідання селищний голова Дмитро Ляхно привітав з днем народження поважну людину, яка користується великою повагою серед мешканців Великоблаговіщенського старостинського округу – Павлюченкову Людмилу Вікторівну, побажавши міцного здоров’я, щастя і благополуччя у родині.

Загалом на засіданні виконкому було розглянуто 6 питань.

З метою покращення благоустрою та санітарного стану територій населених пунктів Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади, в кожному старостинському окрузі створено комісію з питань благоустрою та санітарного стану територій населених пунктів, основними завданнями якої є:

- виявлення і попередження можливих порушень юридичними та фізичними особами Правил благоустрою території населених пунктів Горностаївської ОТГ;

- внесення пропозицій, розроблення заходів щодо поліпшення благоустрою та санітарного стану територій населених пунктів Горностаївської ОТГ.