Книжкова виставка „Гірким сміхом своїм засміюсь”

У селищній дитячій бібліотеці діє книжкова виставка „Гірким сміхом своїм засміюсь”, присвячена 210-й річниці від дня народження Миколи Васильовича Гоголя.

Письменник залишив у спадок рідному народові неоціненний доробок з повістей і романів, драматургії та публіцистики. Такі твори, як „Тарас Бульба", „Мертві душі", „Вечори на хуторі біля Диканьки", „Ревізор", „Вій", „Записки божевільного", можна поставити у ряд найвищих художніх досягнень світової літератури.

Усі ці книжки експонуються на нашій книжковій виставці. Тут також представлена література про життя і творчість Миколи Васильовича Гоголя, письменника-мислителя світового рівня, визнаного класика української та російської літератури першої половини ХІХ століття, найбільш оригінального майстра слова всіх часів.

Його життєвий шлях,  багато в чому залишається загадкою і  донині.

Отож ,завітайте до дитячої бібліотеки та познайомтеся з виставкою.

Ви почерпнете для себе багато нового та цікавого.