Проведено перше засідання Молодіжної ради

29 березня  2019 року при селищному голові Ляхну Д.В. за участі заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – Крижановської В.В. та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради – Кирпоти В.Я., проведено перше засідання Молодіжної ради (далі-Рада). Члени Ради ознайомились з Положенням про молодіжну раду при Горностаївській селищній раді, затвердженим рішенням XVII сесії селищної ради  від 27.02.2019 року №788, та розглянули організаційні питання щодо її роботи.

Шляхом голосування були обрані:

- голова молодіжної ради - Багжанов М.В., вчитель Горностаївського ЗО;

- заступник голови – Мазур К.В., завідувач Червоноблагодатненської філії КЗ «Горностаївський СБК»;

- секретар ради  - Богомолова О.О., вчитель Горностаївського ЗО.

Селищний голова Ляхно Д.В. наголосив на тому, що основною діяльністю Ради є залучення молоді до вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя громади,  сприяння у забезпеченні постійного зв’язку, співпраці між селищною радою і молоддю.