Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Відбулись районні змагання «Тато, мама і я - спортивна сім’я»

Вітаємо переможців!

27 березня 2019 року  на базі комунального закладу «Дитячо-юнацької спортивної школи» відбулись районні змагання «Тато, мама і я - спортивна сім’я».

П’ять родин Горностаївської об’єднаної територіальної громади стали учасниками веселих спортивних змагань - це родини – Ігоря та Сніжани Гойденко (с.Заводівка), Євгенія та Ірини Проценків,   Михайла  та Яни Кіщук (смт Горностаївка), Ігоря та Олени Асанових  ( с.Червоноблагодатне),  Сергія та Наталії Софіних (с.Ольгине).

Учасників родинного свята привітали селищний голова Ляхно Д.В., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Кирпота В.Я. та начальник відділу культури, освіти  та спорту районної державної адміністрації  Матецька Т.А.

Учасникам  було запропоновано 6 конкурсів - естафет, де треба було продемонструвати спритність, силу, швидкість, взаємодопомогу, згуртованість: «Флорбол», «Перенеси сім’ю», «Стрибки в мішках», «Дартс», «Розкидати й зібрати», «Гусениця».

Підтримували учасників здобувачі освіти Горностаївського ЗО та Горностаївського ЗО №1 ім. Героя Радянського Союзу Цвіка С. С.

За оцінками журі І місце посіла сім’я Кіщук, ІІ – сім’я Проценко,  а ІІІ - отримала сім’я Асанових. Переможець змагань буде представляти район  в обласному фіналі змагань «Тато, мама,  я - спортивна сім`я» в травні місяці поточного року.

Щиро вдячні батькам і дітям, які взяли участь у спортивному святі  і довели, що вони за здоровий спосіб життя та пропагандують сімейні цінності.« повернутися до списку новин