Відбулись робочі зустрічі з вирішення нагальних питань в Червоноблагодатненському старостинському округузі!

Дата: 27.03.2019 10:24

26 березня 2019 року селищний голова Дмитро Валерійович Ляхно спільно з представниками виконавчого апарату селищної ради та громадським активом старостинського округу провів робочі зустрічі які пов’язані з вирішенням нагальних питань.

Одним з найважливіших питань які були розглянуті – це обговорення пропозицій від мешканців щодо очолення керівництва та апарату КП «Надія» (Червоноблагодатненського старостинського округу) з метою вирішення питання раціонального водокористування та ремонту водомережі в окрузі.

Також не оминули і питання які стосувались земельних відносин серед сільгоспвиробників та безпосередньо мешканців округу.

Варто підкреслити, що керівництвом та структурними підрозділами селищної ради заплановано ряд зустрічів та нарад задля вирішення проблемних питань на території Червоноблагодатненського старостинського округу.