Пройшов І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

Дата: 25.03.2019 16:47

З метою популяризації та  пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлені та підтримки талановитої молоді, вперше  протягом  березня 2019 року серед закладів повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради проходив І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (далі-Фестиваль-конкурс).

Участь у Фестивалі-конкурсі взяло 9 команд закладів повної загальної середньої освіти (100%).

Програмою фестивалю-конкурсу передбачено проведення:

І. Огляду-конкурсу літературно-музично-спортивних міні-композицій на тему «Молодь обирає здоров'я».

ІІ. Конкурсу плакатів на тему «Молодь обирає здоров’я».

ІІІ. Конкурсу фотографій на тему «Я за здоровий спосіб життя».

ІV. Конкурсу-вікторини на тему: «Що я знаю про здоровий спосіб життя?».

25 березня 2019 року на базі Горностаївського ЗО №1 ім. Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. на розгляд журі були представлені літературно-музично-спортивні міні композиції на тему «Молодь обирає здоров’я».

На початку виступів з привітальним словом до учасників звернулися  селищний голова - Ляхно Дмитро Валерійович та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради – Кирпота Валентина Яківна.

За результатами Фестивалю-конкурсу отримані наступні результати:

• у конкурсі плакатів  І місце посіла  команда «Healthy діти» Славненського закладу освіти;
  • у конкурсі фотографій І місце розділили між собою команди «Healthy діти» Славненського закладу освіти та «Енергія» Козаче-Лагерського закладу освіти;
  • у конкурсі літературно-музично-спортивних міні композицій І місце посіла команда «Вітамін» Горностаївського ЗО №1 ім. Героя Радянського Союзу Цвіка С.С.;
  • у  конкурсі-вікторині  І місце посіла команда «Healthy діти» Славненського закладу освіти.

Загалом за результатами всіх етапів Фестивалю-конкурсу призові місця посіли:

І місце – команда «Healthy діти» Славненського закладу освіти;

ІІ місце – команда «Енергія» Козаче-Лагерського закладу освіти;

ІІІ місце – команда «Смайл» Маринського закладу освіти.

Всі інші команди нагороджені дипломами учасника.

Висловлюємо щиру подяку закладам освіти за якісну підготовку команд до участі у Фестивалі-конкурсі. Всі виступи буди яскравими, творчими, оригінальними та змістовними.