Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

ЇХ ДУХ НЕЗЛАМНИЙ І БЕЗСМЕРТНИЙ ПОДВИГ НАКРЕСЛИВ ШЛЯХ ДО МИРНОГО ЖИТТЯ

20 лютого 2019 року в Україні вшанувановують подвиг учасників Революції гідності та  Героїв Небесної Сотні. З нагоди цієї дати здобувачами освіти Козаче-Лагерського закладу початкової, базової середньої освіти імені Героя Соціалістичної Праці Квакуші М.С. Горностаївської селищної ради проведено лінійку-реквієм «Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя».

         Метою заходу стало не тільки виховання в здобувачів освіти патріотичної свідомісті, любові до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України, але й нагадати їм про ці визначні події у новітній історії України.

         Відкрила лінійку пам’яті вчитель історії Сатіна Лариса Олексіївна. Вона нагадала присутнім про те, що кожен із загиблих мав свою сім'ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії та невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну. Педагог наголосила, що з події  Революції Гідності почався новий етап розвитку Незалежної України.

         Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» була запалена свічка пам’яті, а під звуки метроному всі присутні схилили голови у хвилині мовчання. Ще довго на очах учасників залишаться сльози, які не дадуть забути імена Героїв Небесної Сотні.

 

 « повернутися до списку новин