У комунальному закладі «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області» проходив Тиждень педагогічної майстерності
З метою підвищення професійної майстерності педагогічних працівників, впровадження в практику роботи педагогічного колективу позашкільного закладу інноваційних технологій, елементів особистісно-зорієнтованого навчання, поширення досвіду роботи, ознайомлення із системою роботи молодих педагогів з 11 по 15 лютого 2019 року у комунальному закладі «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області» проходив Тиждень педагогічної майстерності.
Протягом проведення Тижня у закладі панувала атмосфера піднесеності, зацікавленості, відповідальності, підвищеної активності та дружелюбності.
Під час проведення відкритих занять керівники гуртків Бризгун Д.В., Бондаренко О.А., Гузакова О.А. та Недоступ Ю.П. продемонстрували глибокі знання матеріалу, знання методики викладання тієї чи іншої галузі знань, володіння методами організації діяльності, що забезпечують засвоєння матеріалу вихованцями, систему роботи щодо використання інноваційних технологій, використання інтерактивних технологій проведення занять а також продемонстрували свої професійні здібності.